Další formáty:   BibTeX LaTeX RIS
Základní údaje
Originální název Majdůchová,H. neziskové organizácie. Bratislava, Sprint, 2004. Čepelka, O. Práce s veřejností v nepodnikatelském sektoru. Liberec: Omega, 1997. Bárta,J. Strategické plánování pro neziskové organizace. Praha: Lotos, 1997. Měsíčník pro neziskový sektor: Svět neziskovek. Praha: Neziskovky,cz, o.p.s. Drucker,P.F. Řízení neziskových organizací. Praha: Management Press, 1994. Hunčová,M. Ekonomický rozměr občanské společnosti. Ústí n.Labem: UJEP FSE, 2004.
Vydání
Další údaje
Změnil Záznam byl importován z knihovního systému.
VytisknoutZobrazeno: 12. 5. 2024 21:31